Connect with us
youtube abone satın al Youtube 4000 saat izlenme satın al Youtube beğeni satın al İnstagram Takipçi Satın Al

OYUN

Carcassonne ve Ticket to Ride Ücretsiz Oldu

Carcassonne ve Ticket to Ride Ücretsiz Oldu

Carcassonne ve Ticket to Ride Ücretsiz Oldu

oguzhancavdar.com

Carcassonne ve Ticket to Ride oyunları Epic Games Store platformunda ücretsiz olarak sunuluyor.

Bu hafta 3 oyun sunulacağı açıklanmış olmasına rağmen, Epic Games Store tarafından yalnızca iki ücretsiz oyun karşımıza çıkıyor. Haftanın ücretsiz oyunları Carcassonne ve Ticket to Ride 

Asmodee Digital tarafından geliştirilen ve yayınlanan Carcassonne ünlü kutu oyunun resmi bir adaptasyonu. Klasik karo yerleştirme oyununda oyuncular üzerinde Güney Fransa manzaraları olan karolar çekip yerleştiriyor. Karolar bir şehir, bir yol, bir manastır, çimenlik alan ve bunların bir karışımı olabilirken, zaten oynanmış karoların yanına yerleştirilmeleri gerekiyor. Daha sonra Vatandaşlar denilen takipçiler alanlara yerleştiriliyor. Bunlar ise şövalye, yolda hırsız, manastırda keşiş veya yeşil alanlarda çiftçi olabiliyor. Alan tamamlandığı ise vatandaş sahibine puan kazandırıyor.

Carcassonne minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

Windows için;

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Çift Çekirdek 3.0 GHz
  • Ekran Kartı: 1024MB VRAM ile DirectX 10 sınıfı Ekran Kartı
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Bu defa geliştiricisi Days of Wonder, yayıncısı ise Asmodee Digital olan Ticket to Ride da çok satan tren kutu oyununun resmi uyarlaması. Öğrenmenin 1 dakika, ustalaşmanın ise bir ömür gerektirdiği ifade edilen demir yolu macerasında en hızlı şekilde şehirleri birbirine bağlayıp hedefe ulaşan oyuncu olmaya çalışılıyor. Şimdiye kadar 70 milyon çevrimiçi oyun oynandığı ve ortalama her 4 saniyede bir yeni oyun başladığı da bilgiler arasında.

Ticket to Ride minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

Windows için;

  • İşletim Sistemi: Windows Vista
  • İşlemci: Çift Çekirdek 1.6 GHz
  • Ekran Kartı: OpenGL 1.4
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 140 MB kullanılabilir alan

13 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak arşivinize katabileceğiniz oyunların sayfasına bu adresten erişebilirsiniz. Bir sonraki oyunlar ise Kingdom Come Deliverance ve Aztez olacak.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al youtube abone al